درباره شرکت گچ پل دختر

شرکت گچ پل دختر میانه

شرکت ” گچ پلدختر میانه”  که در سال ۱۳۸۸ بصورت سهامی خاص تاسیس  گردیده است ، با نزدیک یک دهه فعالیت مستمر و پویا ،هم اکنون در زمره شرکتهای تولید گچ و محصولات گچی کشور شناخته می شود ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساختها عمرانی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون تولید با کیفیت گام برداشته است .
شرکت گچ پلدختر میانه در حال حاضر با اشتغال بیش از ۵۰ نفر بصورت مستقیم و صد ها نفر بصورت غیر مستقیم به عنوان يك شركت خصوصي در زمینه تولید محصول با کیفیت در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد . روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.
عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی  بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است …

شرکت گچ پل دختر میانه

آسنا برزگر

مدیریت داخلی

مهندس رستمی

مدیر کارخانه

هادی ابوالحسنی

مسئول فروش

بلال طهماسب پور

مسئول فروش

حسن مرادی

مسئول هماهنگی کارخانه

آقای دژبان

مدیر امور مالی

ساناز عبدالسلامی

کارشناس حسابداری

حسن ایدری

امور اداری و تدارکات کارخانه

کلمات کلیدی را وارد نمایید